Sorry, this entry is only available in Slovak and Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Potrebujete zmeniť formát vašej elektronickej knihy a nechcete si inštalovať žiaden nový program do vášho počítača? Potom je tu pre vás on-line nástroj online-convert. 

Stačí ak do internetového vyhľadávača zadáte http://www.online-convert.com/ a následne kliknete na Ebook converter. Nástroj online-convert podporuje rôzne formáty, ako je PDF, EPUB, HTML, LIT, LRF, MOBI a ďalšie. Vyberte cieľový formát, ktorý potrebujete pre svoju elektronickú knihu uvedený nižšie a začnite prevod do iného formátu.

Stačí si vybrať súbor nižšie, alebo pridať z URL, kde môžete stiahnuť elektronickú knihu, ktorej formát chcete zmeniť. Nastavte parametre podľa potreby a kliknite na „Convert file“. Po krátkej chvíli budete môcť stiahnuť elektronickú knihu vo vami vybratom formáte.

 

Recommend0 recommendations