Prečo eKnizky

#1 Celosvetovo najkompletnejšie štatistiky pre vaše knihy.
#1 Najstaršia bezplatná Slovenská online publikačná platforma pre vaše knihy.
#1 Celosvetovo najviac sťahovaný eknizky plugin pre vkladanie epub formátu do CMS WordPress.
#1 Na Slovensku najpoužívanejší eknizky anglicko – slovenský slovník pre čítačky Amazon Kindle.
#1 Viac ako 45 tisíc registrovaných čitateľov.

 

Publikujte a čítajte online

Nahrajte vašu knihu na eKnizky a pridajte sa k stovkách autorov ktorí prinášajú výnimočné zážitky z čítania elektronických kníh, časopisov, katalógov a novín. Umožnili sme vám zdieľať elektronické knihy tak, aby ste ich obsah mohli ľahko publikovať na webe a poskytnúť ho širokému publiku.

nahrat knihu

detail knihy


Získajte štatistiky o vašom obsahu

Vložte knihu a získajte podrobné štatistiky o tom koľko ľudí si prečíta, stiahne vašu knihu alebo odkiaľ sa k vašej knihe dostali.

vyhladavanie

poloha

odkazy


Blog

Ste talentovaný autor, ktorého baví písať? Stačí keď sa zaregistrujete na stránke a ukážete vaše originálne nápady na našom blogu.

Napisat1

Blog


Diskusia

Viete poradiť, pomôcť, alebo si neviete rady? Diskutujte o všetkom, priamo či nepriamo súvisiacom s elektronickými knihami. Všetko o čítačkách, mobiloch, tabletoch a zariadeniach na ktorých čítate elektronické knihy.

diskusia

prispevok1


Pressbooks

Vytvorili sme pre vás prémiový ľahko použiteľný online softvér pre písanie kníh, ktorý vám umožní vytvoriť knihu, ktorá je pripravená pre tlač, rovnako ako elektronické knihy optimalizované tak, aby boli ľahko použiteľné a vyzerali vynikajúco na všetkých veľkých webstránkach s knihami: Amazon Kindle, Nook, Kobo, eKnizky a ďalšie.

obsah