Amazon zatvorí budúci rok v Číne svoje elektronické kníhkupectvo Kindle, čo spôsobilo určitú nespokojnosť medzi jeho prívržencami. Ako uviedla Pandaily, do boja vstúpila rada spotrebiteľov v Číne a požiadala Amazon, aby sa postaral o sťažnosti spotrebiteľov v tejto veci.

Spotrebiteľská rada v Číne uviedla, že „je pochopiteľné, že podniky prispôsobia svoje obchodné stratégie, ale legitímne práva, záujmy a požiadavky spotrebiteľov nemožno ignorovať“. Rada uviedla, že je morálnou zodpovednosťou Amazonu zabezpečiť, aby sa s tými, ktorí využili služby Amazon Kindle v krajine, zaobchádzalo zodpovedne. Rada tiež uviedla, že je na uvážení spoločnosti poskytovať svojim spotrebiteľom služby, ktoré vzbudzujú medzi spotrebiteľmi dôveru na ďalšie roky.

 

Komentár: Kindle Paperwhite (2015)

 

Používatelia Kindle si budú môcť stiahnuť e-knihy, ktoré si už zakúpili do júna 2024. Cloudová služba Kindle sa tiež vypne v rovnakom čase, čo znamená, že používatelia budú musieť preniesť všetky svoje e-knihy a iný digitálny obsah do internej pamäte Kindle.

Páči sa mi článok0 odporúčania