Trvalo nám to dlhšie ako sme chceli, ale konečne sa nám podarilo rozbehnúť novú webstránku. Zdá sa to skoro neuveriteľné, ale eknizky.sk sú tu s vami už 10 rokov a z čisto fanúšikovského projektu sme sa prepracovali na popredný web so zameraním na elektronické knihy. Ako náhle sa nám podarí dostatočne zabehnúť nový web, pustíme sa do vývoja mobilnej aplikácie.

all books

Noviniek na webe je celá rada. Snažili sme sa skvalitniť zobrazenie na tabletoch a mobiloch. Prehliadač kníh je modernejší s rýchlejším načítavaním kníh. Vloženie kníh sme prepracovali od základov a vkladanie kníh je rozložené do samostatných krokov. Autor má napríklad teraz šancu rozhodnúť sa či chce, aby bola k jeho knihe verejná diskusia, alebo aby sa kniha zobrazovala všetkým, alebo iba jeho priateľom. Obrovský posun je aj v štatistikách ku knihám, kde vám ponúkame najpodrobnejšie štatistiky, aké vôbec môžete mať. Neexistuje žiadna konkurenčná platforma na Slovensku ani vo svete, ktorá vám dokáže ponúknuť tak podrobné a presné štatistiky.

Ďalšia obrovská zmena je v spojení blogu a hlavnej stránky. Teraz má každý užívateľ , ktorý nemá záujem písať knihy možnosť prispievať do blogu. Je len na ňom či chce písať recenzie k čítačkám kníh, alebo sa podelí s ostatnými čo práve číta.

Noviniek je obrovské množstvo a nedá sa spomenúť všetko v jednom článku. Pokiaľ je niečo nejasné, alebo nájdete akúkoľvek ešte nedoladenú zmenu budeme vďačný za každý podnet, alebo otázku v našom diskusnom fóre.

Aktualizované sú aj podmienky používania.

Páči sa mi článok0 odporúčania