Ahoj, Internet!

Dievča X je môj momentálny svet. Spolu ešte s dvoma projektami a momentálne sa rozhodujem, ako sa táto situácia vyhrotí, a ktorý príbeh sa teda dokončí ako prvý. Samozrejme, že Dievča X si vďaka tomu, že bola v Túlavej našla svojich fanúšikov a už očakávajú výsledok.

032318 1208 Ukkazchysta1

Tento príbeh nás vezme do roku 2008, keď má naša hlavná hrdinka, Dievča X AKA Amália Nová len 18-19 rokov a snaží sa dať si do poriadku život. Nemá domov, nemá rodinu, za to má kopu problémov – napríklad ľudí, ktorí by ju radi videli na pitevnom stole.

Chcel som jej dať spoločníka, ale nevedel som koho, nakoniec som sa rozhodol vsadiť na psa, takže opäť niečo nové pre mňa. Lebo stále je to „postava“, ktorá je pre príbeh dôležitá.

Bežne dávam ľuďom čítať prvý AKT, alebo KAPITOLU. A teraz myslím ľudí, ktorí mi na to hovoria svoje prvotné názory a radia mi, čo by som mohol zmeniť. Otvárajú mi oči, že toto proste nesedí, nemalo by to byť takto, ale asi by sa tá postava zachovala inak. Čiže je to veľmi úzky okruh ľudí. Ktorých už dlhší čas poznám. Problémom pri AKT 1: Benzínové slzy je, že je relatívne explicitný a povedal by som, že mládeži neprístupný. Čiže tu vysvitá otázka, či by to malo byť voľné dostupné, ale to je otázka na koniec, nie na teraz.

Otázka na teraz znela jednoducho: Ktorý AKT má prezentovať Dievča X? Modlitba pre mladých. Čiže AKT 2 mi prišiel najmenej závadný a zároveň ukázal, že Amália sa s tým musí vysporiadať, tak akosi sama. Otázka je s čím bojuje a pred čím uteká. Kam by z ukážky malo byť jasné. A ak ste nečítali ukážku, odporúčam:

https://eknizky.sk/dievca-x-ukazka-akt-2/

Páči sa mi článok0 odporúčania